GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 6104638
nr 610 4638
Skålar
3 st. Kina, 1700-tal, dia 15
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 november 2009
kl 17:26:14
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
6
900 kr
7
1.200 kr
8
1.100 kr
8
1.300 kr
9